Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints S-17K 6.15 Inch Tomato Set Manual Stainless Steel Slicing Tool
Item:
#1523769
Technical details
| Manufacturer | Sunkist |
|---|---|
| Model Number | S-17K |
| Manufacturer Part # | S-17K |
| Height | 5.9" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints S-17K 6.15 Inch Tomato Set Manual Stainless Steel Slicing Tool
