RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki S-0730 (OEM) ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki S-0730 (OEM) 9 Inch Pump Motor Assy Differential In and Out
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | S-0730 (OEM) |
| Manufacturer Part # | S-0730 (OEM) |
| Height | 6.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 7.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki S-0730 (OEM) Pump Motor Assy(diff In & Out)