RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke RUF-RACK-LT steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke RUF-RACK-LT 17 Inch Rack Durable Steel With Open Wire Design
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | RUF-RACK-LT |
| Manufacturer Part # | RUF-RACK-LT |
| Height | 0.38" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke RUF-RACK-LT Wire Rack Ruf 48 Left