- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Duke -RUF-FAN-ASY120 5.85 Inch Fan Assembly Optimized for Ventilation
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | -RUF-FAN-ASY120 |
| Manufacturer Part # | -RUF-FAN-ASY120 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke -RUF-FAN-ASY120 Fan Motor & Blade Rrlc 120v
