RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke RUF-FAN-ASY-220 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke RUF-FAN-ASY-220 7.75 Inch Electric Fan and Blade for Refrigeration
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | RUF-FAN-ASY-220 |
| Manufacturer Part # | RUF-FAN-ASY-220 |
| Height | 3.25" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke RUF-FAN-ASY-220 220v/50hz Repl Fan&blade
