Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RUBFG611200YEL 26 Inch Wet Floor Sign Y-Shaped Yellow Safety
Item:
#1851621
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | RUBFG611200YEL |
| Manufacturer Part # | RUBFG611200YEL |
| Height | 2" |
| Width | 26" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RUBFG611200YEL 26 Inch Wet Floor Sign Y-Shaped Yellow Safety
