Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster RT73AL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster RT73AL 1 Inch Stainless Steel Drip Tray Grill for Foodservice
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | RT73AL |
| Manufacturer Part # | RT73AL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2 lbs |
| Weight | 2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster RT73AL Drip Tray Grill Gb4m5.5