Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster RT64AL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster RT64AL 16 Inch OEM Drip Tray Pan Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | RT64AL |
| Manufacturer Part # | RT64AL |
| Height | 10" |
| Width | 16" |
| Depth | 18" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster RT64AL Drip Tray Pan Gb4m5.5