- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie RT100-AM 8.5 Inch Am Dart Display Retro Kit Stainless Steel
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | RT100-AM |
| Manufacturer Part # | RT100-AM |
| Height | 3" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie RT100-AM Retro Kit Dart 16sl Am
