Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints RR771733 19 Inch Rice Pot Assy Rinnai with Stainless Steel - Mavrik
| Fits with Manufacturer | Rinnai |
|---|---|
| Model Number | RR771733 |
| Manufacturer Part # | RR771733 |
| Height | 10" |
| Width | 19" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 13.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rinnai RR771733 Rice Pot Assy Rin
