Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RR-012-37 Ring Retaining Component 2.38 Inch Durable OEM
Item:
#1491605
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | RR-012-37 |
| Manufacturer Part # | RR-012-37 |
| Height | 0.19" |
| Width | 2.38" |
| Depth | 2.38" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RR-012-37 Ring Retaining Component 2.38 Inch Durable OEM
$45.40
Unit price
/
Unavailable