Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RR-012-17 2.4 Inch Retaining Ring Stainless Steel for OEM Applications
Item:
#1491601
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | RR-012-17 |
| Manufacturer Part # | RR-012-17 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RR-012-17 2.4 Inch Retaining Ring Stainless Steel for OEM Applications
$6.05
Unit price
/
Unavailable
