Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RR-011-98 0.5 Inch Ring Retaining OEM Durable Component
Item:
#1491599
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | RR-011-98 |
| Manufacturer Part # | RR-011-98 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.63" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RR-011-98 0.5 Inch Ring Retaining OEM Durable Component
$1.88
Unit price
/
Unavailable
