Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RR-011-05 6 Inch OEM Retainer Ring Corrosion Resistant Alloy
Item:
#1491487
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | RR-011-05 |
| Manufacturer Part # | RR-011-05 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RR-011-05 6 Inch OEM Retainer Ring Corrosion Resistant Alloy
$0.45
Unit price
/
Unavailable