Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RR-008-15 1.9 Inch OEM Snap Ring Steel with Corrosion Resistance
Item:
#1491587
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | RR-008-15 |
| Manufacturer Part # | RR-008-15 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RR-008-15 1.9 Inch OEM Snap Ring Steel with Corrosion Resistance
$3.49
Unit price
/
Unavailable