Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RR-005-10 3.95 Inch Retaining Ring High-grade Steel Corrosion-resistant
Item:
#1491575
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | RR-005-10 |
| Manufacturer Part # | RR-005-10 |
| Height | 0.3" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RR-005-10 3.95 Inch Retaining Ring High-grade Steel Corrosion-resistant
$2.55
Unit price
/
Unavailable
