RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPML-TRVL cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPML-TRVL 6.15 Inch Travel Latch for Ml300 Ml4 Metal Construction
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPML-TRVL |
| Manufacturer Part # | RPML-TRVL |
| Height | 1.5" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPML-TRVL Rp Travel Latch For Ml300 Ml4