RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPHX20-2103 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPHX20-2103 10 Inch Blower Electric Aluminum Antimicrobial Housing
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPHX20-2103 |
| Manufacturer Part # | RPHX20-2103 |
| Height | 8" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 4.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPHX20-2103 220 Volt Blower (uses C13 118
