RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RPCNT0802 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RPCNT0802 9.45 Inch Temperate Control Dixell 9050k OEM
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RPCNT0802 |
| Manufacturer Part # | RPCNT0802 |
| Height | 0.85" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RPCNT0802 Temp Control Dixell 9050k 7mpl Xr02cx
