RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC6PB cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC6PB 6 Inch Swivel Caster With Brake to Facilitate Mobility
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC6PB |
| Manufacturer Part # | RPC6PB |
| Height | 5.15" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 5.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC6PB 6 Inch Swival Caster With Brak
