RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC5-S9DR cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC5-S9DR 27 Inch Full Height Door with Clear Tempered Glass
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC5-S9DR |
| Manufacturer Part # | RPC5-S9DR |
| Height | 4" |
| Width | 27" |
| Depth | 63" |
| Weight | 43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC5-S9DR S/s Full Height Clear Door