FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC5-15-FCDR cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC5-15-FCDR 30 Inch Clear Glass Sliding Door with Aluminum Frame
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC5-15-FCDR |
| Manufacturer Part # | RPC5-15-FCDR |
| Height | 7" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC5-15-FCDR 1/2 Height Clear Door (complet