RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC3-SD21-BU cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC3-SD21-BU 22 Inch Blue Side Panel with Impact Resistant Polymer
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC3-SD21-BU |
| Manufacturer Part # | RPC3-SD21-BU |
| Height | 1.13" |
| Width | 21.9" |
| Depth | 42.7" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC3-SD21-BU Blue 21 Side Panel (includes S