RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC3-IA-RTNR cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC3-IA-RTNR 1.95 Inch Stainless Steel Middle Panel Retainer with Durability
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC3-IA-RTNR |
| Manufacturer Part # | RPC3-IA-RTNR |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 21.2" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC3-IA-RTNR Middle Panel Retainer (include
