RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC14-330 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC14-330 2.55 Inch Replacement Door Hinge Metal Durable
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC14-330 |
| Manufacturer Part # | RPC14-330 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC14-330 Repl Door Hinge
