RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC13-882 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC13-882 5.2 Inch Evaporator Fan Electric OEM Air-Cooled
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC13-882 |
| Manufacturer Part # | RPC13-882 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC13-882 24v Evaporator Fan
