RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC13-424 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC13-424 9 Inch Digital Battery Fuel Gauge OEM Durable Plastic
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC13-424 |
| Manufacturer Part # | RPC13-424 |
| Height | 7" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 4.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC13-424 Battery Fuel Gauge Digital It