Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Intermetro units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Intermetro RPC13-129 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC13-129 5 Inch Thermostat Air-Cooled Stainless Steel for Refrigeration
| Fits with Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC13-129 |
| Manufacturer Part # | RPC13-129 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC13-129 Thermostat
