RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC11-274 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC11-274 Door Latch 4 Inch Metal OEM with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC11-274 |
| Manufacturer Part # | RPC11-274 |
| Height | 3.4" |
| Width | 4" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 3.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC11-274 Door Latch (1 Piece)
