RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC06-910D cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC06-910D 7.25 Inch Clear Dutch Door Gasket with durable co-polymer
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC06-910D |
| Manufacturer Part # | RPC06-910D |
| Height | 4.45" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 21.3" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC06-910D Clear Dutch Door Gasket
