Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro aftermarket holding and proofing cabinets.
- Engineered to match existing Intermetro units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Intermetro RPC06-910A holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC06-910A 22-1/8 Inch Gasket Fits Model C5 1 Series and 3 Series
| Fits with Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC06-910A |
| Manufacturer Part # | RPC06-910A |
| Height | 2.3" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 25.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC06-910A Dimensions 22-1/8 In X 56-1/4 In, Full-size Door, Fits Model C5 1 Series / 3 Series 120v
