RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro dish cleanup and storage carts.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC06-910A dish cleanup and storage carts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC06-910A 10 Inch Gasket Door Magnetic Dart Type Cold Storage
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC06-910A |
| Manufacturer Part # | RPC06-910A |
| Height | 2.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 23" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC06-910A Magnetic Dart Type 55" X 21-1/2" Dart To Dart
