Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Intermetro RPC06-873A 5.2 Inch Gasket Door Dutch Door for Refrigeration
| Fits with Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC06-873A |
| Manufacturer Part # | RPC06-873A |
| Height | 2.25" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC06-873A Gasket Door 1/2 Hght & Dutch Door
