RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC06-858 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC06-858 0.4 Inch Corrosion-Resistant Thermostat Bulb Clamp
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC06-858 |
| Manufacturer Part # | RPC06-858 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC06-858 1 /4 Thermostat Bulb Clamp (re
