RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC06-1130C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC06-1130C 6.8 Inch C54 Dutch and 1/2 H Door Gasket EPDM Rubber
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC06-1130C |
| Manufacturer Part # | RPC06-1130C |
| Height | 4.6" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 21.15" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC06-1130C C54 Dutch & 1/2 H Door Gasket
