RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC06-1130B cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC06-1130B 23 Inch Door Gasket for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC06-1130B |
| Manufacturer Part # | RPC06-1130B |
| Height | 1.8" |
| Width | 23.2" |
| Depth | 48.2" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC06-1130B C54 5/6 Ht Door Gasket
