RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro RPC06-1011B cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro RPC06-1011B 50.125 Inch Gasket for Commercial Cabinet Doors
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | RPC06-1011B |
| Manufacturer Part # | RPC06-1011B |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 24.8" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro RPC06-1011B 5/6 Ht Cabinet Door Gasket 50.125x25.5x
