FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP WEL0102 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP WEL0102 18 Inch Well Assembly with Drain Electric Stainless Steel
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP WEL0102 |
| Manufacturer Part # | RP WEL0102 |
| Height | 14" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP WEL0102 Well Assy W/ Drain 208/240v
