RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP SPC0601 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP SPC0601 3 Inch Notched Spacer Pan Rail for Pan Cove
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP SPC0601 |
| Manufacturer Part # | RP SPC0601 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP SPC0601 Spacer Pan Rail 3" X 14" Notched For Pan Cove