RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP SHD002 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP SHD002 5.35 Inch Front Housing Cover for Shroud Fan
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP SHD002 |
| Manufacturer Part # | RP SHD002 |
| Height | 1.65" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP SHD002 Shroud Fan 4044000 Ser Ies Front Housing Cover
