RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PLT0402 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP PLT0402 3.55 Inch Plate Shim for Heavy-Duty Cast Ejectors 12ga
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PLT0402 |
| Manufacturer Part # | RP PLT0402 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PLT0402 Plate Shim For Hd Cast Ers 95mm X 70mm 12ga
