RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PIL005 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP PIL005 18 Inch Pilaster Set 4 Pieces Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PIL005 |
| Manufacturer Part # | RP PIL005 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 20.9" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PIL005 Pilaster Set Of 4 18 W/90b 93 96 98 Se
