RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PCR1905 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP PCR1905 18 Inch Flanged Hinged Pan Stainless Steel for Food Prep
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PCR1905 |
| Manufacturer Part # | RP PCR1905 |
| Height | 1" |
| Width | 18" |
| Depth | 41" |
| Weight | 23.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PCR1905 39" Flanged Hinged Pan 8383n