RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PCR1201 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP PCR1201 30 Inch Stainless Steel Cover Pan Rail Lid with Durability
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PCR1201 |
| Manufacturer Part # | RP PCR1201 |
| Height | 6" |
| Width | 30" |
| Depth | 40" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PCR1201 Cover Pan Rail Lid Cr9046m Cfa
