FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PCR0117 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP PCR0117 21 Inch Stainless Steel Cover Hinge for 57 8260n Units
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PCR0117 |
| Manufacturer Part # | RP PCR0117 |
| Height | 6" |
| Width | 21" |
| Depth | 64" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PCR0117 Cover Hng 57 8260n Only 8000n Tpt_1h1_1
