RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PCR0116 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP PCR0116 19 Inch Cover Hng OEM Replacement Stainless Steel
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PCR0116 |
| Manufacturer Part # | RP PCR0116 |
| Height | 2" |
| Width | 19" |
| Depth | 55" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PCR0116 Cover Hng 53 84111n Only 8000n Tpt_1h1_