RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PAN0903 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP PAN0903 23 Inch Insulated Drawer Insert to Enhance Food Safety
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PAN0903 |
| Manufacturer Part # | RP PAN0903 |
| Height | 17" |
| Width | 23" |
| Depth | 27" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PAN0903 Insulated Drawer Insert Fx 1u