RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PAN015 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP PAN015 14 Inch Electric Pan Assembly Stainless Steel with 9560 W
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PAN015 |
| Manufacturer Part # | RP PAN015 |
| Height | 4.4" |
| Width | 13.6" |
| Depth | 19.15" |
| Weight | 4.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PAN015 Pan Assembly 9560 W/ 208v Element
