RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP LVR9910 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP LVR9910 11 Inch Stainless Steel Louver Airflow Control with Silver Finish
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP LVR9910 |
| Manufacturer Part # | RP LVR9910 |
| Height | 1" |
| Width | 11" |
| Depth | 32" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP LVR9910 Louver Ss Rdd & Rbb 11 X 32