RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP LVR1905 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP LVR1905 11 Inch Louver Corrosion Resistant Metal with Adjustable Blades
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP LVR1905 |
| Manufacturer Part # | RP LVR1905 |
| Height | 1" |
| Width | 11" |
| Depth | 27" |
| Weight | 3.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP LVR1905 Louver 52365wpr 290